+420 731 528 968  +420 605 727 391 Auto Bukáček, Polnička, 591 02
header image

Pojištění

by admin Únor 27, 2020 ...

Váš vůz přímo u nás i pojistíme. Spolupracují s námi ty nejlepší společnosti. Např.:  

TRIGLAV,  SLAVIA,  ČPP,  ČSOB,  GENERALI,  UNIQA Výhodou je, že od nás odjíždíte s ihned pojištěným vozem a platíte až složenkou na poště. Pojistíme také jakýkoliv jiný vůz, který není z naší nabídky.

Sjednáváme tato pojištění

Pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla (tzv. zákonné pojištění): Povinné ručení je pojištění, které je ze zákona povinen uzavřít vlastník vozidla. Pojištěného chrání před možným nepříznivým finančním dopadem nároků poškozeného v případě škody způsobené provozem vozidla. U závažnějších nehod přitom mohou tyto nároky dosahovat milionových částek.

Havarijní pojištění: Havarijní pojištění slouží k ochraně vozidla před škodami způsobenými živly nebo vzniklými v důsledku havárie, krádeže či vandalismu. Ačkoliv nejde o povinné pojištění, je rozumné havarijní pojištění uzavřít. I v případě nezaviněné škody může výše úhrady za opravu znamenat nepříjemný zásah do rodinného rozpočtu. Havarijní pojištění je určeno všem vozidlům s platným technickým průkazem a českou registrační značkou, s výjimkou historických vozidel.

Doporučujeme